Dovolte, abychom Vám představili společnost BUILDEXPERT a přivítali Vás tímto na nové informační stránce této společnosti. Naše obchodní politika je založena na spolupráci s obchodními firmami, které mají zájem o vývoz vlastního vyráběného sortimentu a uvedení na trh EU. Naši obchodní partneři jsou důkladně prověřováni a kontrolováni co se týče kvality vyráběných jednotlivých produktů. Nejenže klademe velký důraz na zpracování a kvalitu, ale také na design jednotlivých výrobků. Od samého začátku je naše společnost zapojena do Systému společného plnění EKO-KOM a plní tak svou povinnost zpětného odběru a využití odpadu z obalů.Sídlo:Straškov 293, 41184 Straškov - Vodochody
 Ústecký kraj
Telefon:420 608 334 814
Email:info@buildexpert.cz
Web:http://www.buildexpert.cz

Kontaktní osoba:
Jan Bursík

SEKCE:


Přidat nebo aktualizovat firmu
bydleti.cz


Životní styl