Philips LED

Philips LED

Kategorie: OSVĚTLENÍ

Philips zpřehlednil nabídku LED světelných zdrojů s cílem zjednodušit přechod na moderní světelné zdroje.Philips zjednodušil portfolio svých LED světelných zdrojů pro domácnosti. Cílem bylo ulehčit spotřebitelům přechod z klasických žárovek na energeticky efektivnější LED technologie. Díky novým poutačům v obchodních sítích a novému balení je nyní jednodušší vybrat ten správný LED světelný zdroj pro různá svítidla. Prověřená kvalita Philips zaručuje, že LED zdroje budou dodávat stejně teplé bílé světlo, jako klasické žárovky a zároveň LED žárovka ušetří až 80 % energie s výrazně delší životností.

První Philips LED náhrada za 75W žárovky

Philips představil první LED náhradu klasických 75W žárovek v Evropě, čímž potvrdil své prvenství v oblasti LED technologií. Nový LED zdroj se světelným tokem 1050 lumenů má spotřebu pouhých 17 wattů, což znamená výrazné snížení ve spotřebě a nákladech na energii při poskytnutí příjemně teplého bílého světla. Díky běžné závitové patici a tvaru odpovídajícímu klasickým žárovkám je tento nový světelný zdroj LED důležitým milníkem v přechodu k LED technologiím.

LED

Byla navržena s cílem poskytnout nejlepší světelný zážitek

Nová řada LED světelných zdrojů Philips, doporučená nezávislými spotřebitelskými testy, je navržena s cílem poskytnout příjemně teplé bílé světlo pro vytvoření útulné atmosféry v domácnostech.

Široká škála dostupných světelných zdrojů může být pro spotřebitele matoucí při výběru vhodného LED zdroje. Proto Philips zpřehlednil svoji nabídku zeštíhlením z 50 na 20 produktů a také zjednodušením označení na obalu, které informují o světelném výkonu jako ekvivalentu tradiční žárovky a také o doporučeném použití.

„Jsme hrdí na svoje prvenství v LED technologiích pro domácnosti,“ řekl Jeroen de Waal, ředitel marketingu ve Philips Lighting. „Nová řada LED produktů byla představena s cílem ulehčit přechod z klasických žárovek na LED zdroje. Štíhlejší portfolio a vylepšení označení na balení umožní, že každý si najde ideální LED zdroj pro vybavení své domácnosti lepším a energeticky šetrnějším osvětlením.“

Nová řada LED světelných zdrojů nabízí náhradu na 25W až 75W žárovky v provedení tvaru klasické žárovky, svíčky nebo bodového reflektoru. 

Klíčové vlastnosti produktové řady LED:

- Teplé bílé světlo
- Náhrada 25W až 75W žárovek
- Vysokovýkonné LED zdroje
- 80% úspora energie
- Dlouhá životnost
- Konkurenceschopné ceny
- Dostupné v provedení: klasický E27 závit, malý E14 závit, GU10 a MR11 patice
- Moderní design


 


Štítkyfacebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     bydleti.cz


Životní styl