LED-světelné diody ve tvaru klasických reflektorových žárovek

LED-světelné diody ve tvaru klasických reflektorových žárovek

Kategorie: OSVĚTLENÍ

Světelné diody ve tvaru klasických reflektorových žárovek? Ano, OSRAM přichází s kompletní řadou reflektorových LED (závity E14, E24, GU10, GU5.3) pro různé druhy použití.

svetelne-diody-008a.jpgSvětlo pro domácnost

 

Reflektorové DECOSPOT® LED a PARATHOM®

Tyto reflektorové LED vydávají zcela specifické světlo. V nabídce jsou bílé, barevné a barevně proměnlivé, které jsou vhodné pro velice citlivé bodové osvětlení obrazů, rostlin, protože neobsahují žádný podíl UV záření a díky malému množství vyvíjeného tepla zůstává jejich okolí i svítidlo chladné.

 

Světlo do reprezentačních prostor

 

Reflektorové LED PARATHOM®

Inovativní reflektorové LED PARATHOM® jsou vhodné pro velmi reprezentativní světelná řešení, vytvářejí obzvlášť efektní osvětlení například v prostorech recepcí hotelů nebo foyerech restaurací. Jako bodové osvětlení jsou atraktivní a zároveň hospodárné a perfektně se hodí pro zdůrazňující osvětlení obrazů, dekoračních rostlin nebo architektonických objektů. Mohou také dobře posloužit jako světlo na čtení v místnostech pro hosty.

 svetelne-diody-008b.jpg

DRAGONSTAR®

Jsou vhodné do svítidel montovaných v stropních podhledech, které označují chodby, osvětlují vchodové dveře a představují tak inovativní alternativu k nízkonapěťovým halogenovým reflektorovým žárovkám s paticí GU5.3. Svým příkonem od 1,5 až 2,8 W a výrazně delší životností zastiňují halogenové žárovky nejen hospodárností a životností, ale nabízejí také obzvlášť jednoduchý a efektivní způsob, jak docílit brilantního barevného světelného řešení.

 

Prostor pro neobvyklé efekty ve venkovním osvětlení

 

Reflektorové LED PARATHOM®

Vnější fasáda je vizitkou každé budovy a podle ní je vnímána i firma, která v ní sídlí. Moderní osvětlení by proto mělo podtrhovat architektonické prvky a současně zdůrazňovat vlastní styl. Velice vhodné pro osvětlení fasád jsou efektní a hospodárné reflektorové LED PARATHOM®. Silné světelné LED vydávají přesně směrovatelné bílé nebo barevné světlo a mají robustní plastové nebo kovové tělo, odolné proti nárazům a vibracím. Navíc jsou šetrné k osvětlovaným objektům a plochám, protože vyvíjejí malé množství tepla. LED PARATHOM®ale můžete použít i v interiérech, kde zdůrazňují tvary a struktury a mohou vyvolávat určitou atmosféru zcela podle přání nebo příležitosti.

 

svetelne-diody-008.jpg


Štítkyfacebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     bydleti.cz


Životní styl