Bepotrubní filtrační jednotky bazénů

Bepotrubní filtrační jednotky bazénů

Kategorie: ZAHRADA

Napadne vás při pohledu na bazénové schůdky, že se uvnitř skrývá srdce i mozek celého bazénu? Bezpotrubní filtrační jednotky Desjoyaux mohou být zabudovány do přístupového schodiště nebo do mobilních schůdků.

bezpotrubní filtrace.jpgTento objev v údržbě bazénů byl patentován ve Francii před více než dvaceti lety, přesto je stále pro mnoho lidí novinkou. „Vynálezce a zakladatel firmy pan Jean Desjoyaux je přirovnával k závěsnému motoru lodě,“ říká Rudolf Pejša ze společnosti Bazény Desjoyaux.

 

Filtrační jednotky jsou nabízeny v několika třídách podle výkonnosti pro rodinné i veřejné bazény. Hlavní výhodou francouzského typu bazénů je, že vše se odehrává v jednom místě, žádné díry do bazénu a nulové riziko úniku vody, navíc se jedná o plně automatický a téměř bezúdržbový systém. Filtrace po vstupním nastavení funguje plně automaticky,  znečištěné filtry stačí vyprat v běžné automatické pračce na 30°C. 

 

bezpotrubní filtrace 2.jpg 

Jednotky jsou v základní výbavě opatřeny výkonným světlem, dvěma kloubovými tryskami a perličkou. Filtrace může být navíc doplněna o protiproud a různé typy ohřevu, čímž se maximalizuje komfort i možnosti využití bazénu jak pro kondiční plavání, tak pro rehabilitaci a celkový odpočinek.

bezpotrubní filtrace 3.jpg


Štítkyfacebook  Doporuč přátelůmbydleti.cz


Životní styl