Městečko z Lega postaví i děti ve Zlíně

Městečko z Lega postaví i děti ve Zlíně

Kategorie: ŽIVOTNÍ STYL

buy naltrexone online canada

buy naltrexone

Asi 400 tisíc kostiček lega bude zapotřebí k vybudování Legoměstečka Nebudou zde chybět vláčky, letadla či různé budovy. Tato zajímavá akce se nyní bude konat i ve Zlíně.Legové městečko připutuje v květnu 2011 i do Zlína, aby jej děti mohly sami postavit. A nejen postavit, ale si s ním i hrát. Městečko je velké 8 x 3,5 metru a k jeho postavení bude potřeba asi 400.000 kostiček a skoro 20 dobrovolníků, kteří se na akci organizačně podílejí.

Město bude postaveno za tři dny

Děti město postaví v průběhu třech odpoledních setkání za pomoci vyškolených instruktorů, kteří se jim budou věnovat a pomáhat, (pokud to děti budou potřebovat). Děti mohou stavět z Lega podle vlastní fantazie nebo podle různých návodů.

Postavené město se čtvrtý den ukáže veřejnosti. Přijít se podívat můžou nejen děti ale i kamarádi, rodiče dětí, babičky a dědečkové.

Legoprojekt

Dětská kreativita

Legoprojekt rozvíjí dětskou kreativitu. A nejen to. Ale ukazuje i na důležité životní principy prostřednictvím biblických příběhů. Proto se v průběhu stavby legového městečka o stavební přestávce vypráví biblický příběh s použitím Lega.

Zájem o stavbu městečka z Lega je velký

Na tuto akci je potřeba se registrovat, neboť není možno organizačně zvládnout neomezený počet dětí. Zájem o stavbu Legového městečka byl všude kde se stavělo obrovský. Proto rodiče nahlaste své děti včas. Pro účast na Legoprojektu je potřeba si zarezervovat umístěnku na telefonu 721 600 604.

Vstup na Legoprojekt mají děti zdarma

Zajímavé je, že se nejedná o žádnou komerční aktivitu, nýbrž o dobrovolnický projekt, Legoprojekt taky není žádným způsobem provázán s firmou Lego a rozhodně se nejedná o předváděcí ani reklamní akci. Vstup na akci mají děti zdarma.

Stavba Legoměstečka proběhne v prostorách Evangelického kostela ve Zlíně, (Štefánikova ul. 3018 ), ve dnech 5., 6. a 7. května 2011. Slavnostní odhalení Legoměstečka pro veřejnost bude dne 8. května 2011 v 11 hodin při bohoslužbě Církve bratrské.

Akci pořádá Sbor Církve bratrské ve Zlíně
Více na www.LegoProjektZlin.cz
 


Štítkyfacebook  Doporuč přátelům


Vaše názory

  K tomuto článku zatím nebyl připojen žádný názor.

     bydleti.cz


Životní styl